Kuchyně

Připravíme Vám vizuální 3D návrh kuchyně na míru.

Na naší provozovně Vám představíme širokou škálu možností materiálů a jejich kombinací s možností dodání elektrospotřebičů od našich smluvních partnerů . Prostorový návrh designu Vaší kuchyně na míru Vám zhotovíme zcela nezávazně a zdarma.

Při návrhu kuchyně klademe důraz na životnost, estetický vzhled a maximální využití prostoru k danému účelu. Míru využití vnitřního prostoru kuchyňské linky Vám zvýšíme nabídkou nepřeberného množství prvků drátěného programu, výsuvných systémů a členění zásuvek.

Vaši pracovní desku kuchyňské linky lze dodat jak ve standardním laminovaném provedení, tak umělý nebo přírodní kámen. Výhody a nevýhody jednotlivých materiálů Vám rádi vysvětlíme na osobní schůzce v naší provozovně. Samozřejmostí je široký výběr kuchyňských dřezů a vodovodních bateriií od renomovaných výrobců jako je Franke, Plados.

Kvalitní nábytek a spokojený zákazník jsou základem našeho podnikání. Jako přímý výrobce jsme schopni nabídnout kuchyně na míru v prvotřídní kvalitě za bezkonkurenční cenu.